Спортсмени з Оліївської громади – треті в загальнокомандному заліку

Дата: 25.06.2018 16:00

Фото без опису23 червня у селі Садки пройшли спортивні змагання серед фізкультурно-спортивних клубів сільських та селищної рад на звання «Краще спортивне село Житомирського району 2018 року».

У змаганнях взяли участь спортсмени ФСК Оліївської та Станишівської об’єднаних територіальних громад і сіл Левків, Садки, Березівка, Заможне та Висока Піч.

Команди виборювали першість з міні-футболу, настільного тенісу, гирьового спорту, шашок та перетягування линви. Спортсмени з Оліївської ОТГ (с.Довжик, с. Кам’янка, с.Оліївка та с.Троковичі)  взяли участь у змаганнях з усіх дисциплін, крім настільного тенісу, продемонстрували високий рівень підготовки та зайняли в результаті ІІІ загальнокомандне місце (перше місце посіла команда ФСК с. Левків, друге - с. Садки).

Також оліївські спортсмени вибороли почесне друге місце з міні-футболу (збірна команда Оліївської ОТГ поступилася у фіналі в напруженій грі ФК «Левків»), та другі місця з гирьового спорту, шахів, перетягування линви