Для дітей, що потребують соціальної уваги та підтримки – оздоровлення за кошти сільської ради

Дата: 24.06.2018 20:16

Фото без опису    Оліївською сільською радою за рахунок коштів власного бюджету закуплено 31 путівку до комунального дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко» Житомирської облради  ((с. Левків).

Це зроблено з метою забезпечення повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії VII скликання Оліївської сільської ради.

На сьогодні усі діти відпочивають та оздоровлюються в таборі «Орлятко». Серед них – шістнадцять дітей з багатодітних сімей, двоє талановитих та обдарованих дітей, троє дітей-сиріт, ще троє з них залишилися без батьківського піклування, одна дитина – з обмеженими можливостями, ще двоє дітей є потерпілими від наслідків Чорнобильської катастрофи, і четверо - діти осіб, визнаних учасниками бойових дій.