Звернення Оліївського сільського голови М.І. Скока з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2018 09:41

Шановні мешканці Оліївської громади!

22 червня – сумна дата для нашого народу. Цей трагічний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Сьогодні вся країна застигла у жалобі, згадуючи імена своїх рідних, своїх друзів, загиблих у боях, померлих від холоду, голоду, ран, катувань під час Другої світової війни, адже кожна родина і кожна людина, незалежно від віку, статі і соціального стану, були втягнуті у жорстокі жорна війни. Вся територія України була одним з ключових місць ведення бойових дій, тут по декілька разів прокотилися смертоносні фронтові вали.

Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас. Вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління. Я глибоко переконаний, що ні ми, ні наші діти ніколи не забудемо про жертви українського народу, який зробив неоціненний внесок у розгром нацизму як державної машини і як ідеології.

Патріотизм і волелюбство, гідність і звитяга – найкращі риси нашого народу, які допомагають сьогодні боронити рідну землю на сході країни. Кращі сини і доньки українського народу знову зі зброєю в руках захищають наші кордони, нашу свободу, наш демократичний вибір. На жаль, і сьогодні ми втрачаємо кращих. Вічна слава і вічна пошана кожному, хто ціною життя відстоював право на свободу і незалежність нашої держави. Будемо сильними духом, як вони! Бажаю всім нам миру, єдності, сили та стійкості!

Від імені Оліївської сільської ради запрошую усіх віддати данину шани тим, хто загинув у Великій Вітчизняній війні.

Оліївський сільський голова                                   М.І. Скок