Пролунали останні дзвоники…

Дата: 25.05.2018 16:20

25 травня 2018 року в навчальних закладах на території ОліївФото без описуської сільської ради пройшли святкування останнього дзвоника.

Участь в урочистостях взяли Оліївський сільський голова М.І. Скок, заступник сільського голови з питань виконавчих органів ради В.М. Петрук, староста  села Троковичі Н.І. Рубан, керуюча справами ради А.Б. Ковальчук, начальник організаційного відділу апарату Оліївської сільської ради Т.К. Мусевич та інші посадові особи.

Школярів та вихованців дитячих садочків  поздоровили із завершенням навчального року та подоланням чергової сходинки в освоєнні знань, побажали випускникам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. А вчителям - життєвих сил і натхнення на нові щедрі засіви та ужинки.