A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 27.04.2018 10:48
Кількість переглядів: 197

Шановні жителі Оліївської об'єднаної територіальної громади! Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 на Чорнобильській атомній електростанції, навічно відбилася в людських долях та наших серцях.

Пам'ять про Чорнобиль закликає весь наш народ до об'єднання зусиль навколо вирішення завдань відродження рідної землі та зцілення душ, уражених Чорнобилем.

 Добровольці з наших сіл тієї квітучої весни теж пішли назустріч невідомості, хворобам та смерті. Тому болем відгукується Чорнобиль і в кожному з нас. Ми поминаємо загиблих, які пішли з життя, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха. Вічна їм пам'ять.

Ми щиро дякуємо живим героям, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки. Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії, від усього серця бажаємо вам та вашим родинам злагоди, здоров'я і благополуччя, багато щасливих днів!

День скорботи за жертвами Чорнобильської аварії є часом перестороги щодо відповідального використання атому. Енергетичне майбутнє України неможливе без атомної енергетики, але вона має бути мирною та безпечною. Хай більше ніколи не спіткає нашу країну така біда, як Чорнобиль!

Нехай не змовкають дзвони нашої пам'яті, що не дають забути про трагедію!

 

З повагою та пошаною -

Оліївський сільський голова                                           М.І. Скок


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора