«Чиста середа» в Оліївській громаді: люди подякували...

Дата: 12.04.2018 22:04

11 квітня 2018 року на території Оліївської сільської ради був проведений День  довкілля за участю представників депутатського корпусу, працівників сільської ради,  бюджетних установ, підприємств та організацій..  Безпосереднє керівництво санітарно-очисними роботами  здійснювали сільський голова М.І. Скок,  його заступник  з  питань  діяльності  виконавчих  органів  В.М. Петрук та секретар  сільскої ради  А.М.  Мельниченко.

У ході проведених робіт було ретельно прибрано кладовища в Оліївці, Кам'янці, Троковичах, Некрашах, Сонячному, Піщанці та Довжику, братські могили та пам’ятники в селах Троковичі, Некраші, Піщанка, Оліївка,  Довжик, Світин та територію об’єктів соціальної інфраструктури населених пунктів громади.

Чимало селян підходили до прибиральників, дякували їм та самі долучалися до цієї корисної справи.

Валерій Терновий.