Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

19 Квітня, 2021 р., 15:10
Сьогодні, 19 квітня, секретар Оліївської сільської ради Олександр Готич разом зі старостою Новопільського округу Петром Бєлим передали інвалідне крісло жителю с.Новопіль,  який має інвалідність І групи. Чоловік не може самостійно пересуватися та мав потребу у даному візку. Інвалідне крісло надало Черняхівське управління праці та соціального захисту населення  на тимчасове користування, проте сільською радою буде придбано новий засіб пересування та передано чоловікові.
19 Квітня, 2021 р., 11:12
Футболісти Оліївської громади активно готуються до майбутнх змагань. Так, нещодавно відбувся футбольний товариський матч між командами Довжика та Троковичів.  Гра проходила в рамках підготовки до чемпіонату Житомирського району з футболу, який розпочнеться вже 16 травня.
17 Квітня, 2021 р., 00:06
Цього прекрасного весняного дня свій ювілей святкує заступник Оліївського сільського голови Грищенко Оксана Василівна – чарівна жінка, любляча мама, вірний друг, справжній професіонал, мудрий керівник.
16 Квітня, 2021 р., 19:33
Днями фахівці комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради" передали інвалідне крісло жительці с.Троковичі,  яка з дитинства має інвадність І групи. Жінка не може самостійно рухатися, а відтак має потребу у даному кріслі. Візок соціальному закладу надало Черняхівське управління праці та соціального захисту населення  на тимчасове користування, проте вже найближчим часом, сільською радою буде придбано новий засіб пересування і також переданий Оксані Василівні. Допомогу у транспортуванні інвалідного візка до будинку жінки,  надав староста Троковицького округу Мазко Василь Петрович. 45 - річна Оксана Василівна та її родина висловили подяку за турботу та небайдужість працівникам соціального центру. Варто зазначити, що робота по забезпеченню відповідних категорій населення необхідними потребами проводиться постійно і перебуває на контролі відповідних служб.
16 Квітня, 2021 р., 12:37
Відповідно до рішення виконавчого комітету Оліївської сільської ради від 08.04.2021 року №48 Оліївська сільська рада оголошує конкурс на визначення переможців серед  аптечних  та стоматологічних установ, що будуть здійснювати пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Оліївської сільської ради.
15 Квітня, 2021 р., 15:20
У Вільському будинку культури відбулась виїзна нарада керівництва Оліївської сільської ради, працівників культури та аматорів громади. Зустріч була ініційована відділом культури, молоді та спорту сільської ради.
15 Квітня, 2021 р., 12:50
14 квітня відбувся плановий профілактичний рейд на території Новопільського старостинського округу.
15 Квітня, 2021 р., 11:13
Черговим кроком до безпечного та комфортного життя громадян є встановлення пандусів біля медичних закладів. Перші з них уже встановлені в Ксаверівці, Вільську та Троковичах. Також ведеться робота по облаштуванню внутрішніх туалетів. Дані кроки поряд з іншими наближають наші заклади до сучасних вимог та стандартів надання якісних послуг населенню.
14 Квітня, 2021 р., 14:36
  Шановні жителі Оліївської громади! Законом України № 936-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною» передбачено здійснення заходів щодо запровадження послуги патронату над дитиною як альтернативи притулкам, центрам соціально-психологічної реабілітації та інтернатним закладам для дітей. 
14 Квітня, 2021 р., 11:49
Відділ освіти Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області повідомляє про вакантну посаду вихователя Новопільського ЗДО «Теремок», що знаходиться за адресою с.Новопіль, вул. Лесі Українки, 1.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора