A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Новини

Аварійні дерева біля будинків у Троковичах ліквідовують

  Триває ліквідація аварійних дерев біля будинків по вулиці Житомирській у селі Троковичі. Сподіваємося, цей процес обмежиться територією від будинків до залізничного переїзду, як і було домовлено Оліївською сільською радою з представниками Черняхівської райдержадміністрації під час зустрічі 20 травня. Представники Оліївської сільської ради контролюють даний процес.

11:22 04.06.2020

Інформація щодо пільгового проїзду та відновлення маршруту "Житомир-Світин"!

   До уваги жителів Оліївської громади! На численні звернення громадян, які надходили на гарячу лінію, відновлений рух маршрутного таксі «Житомир-Світин». З розкладом перевезень  можете ознайомитись нижче.

10:48 04.06.2020

Наші перемоги на обласному етапі всеукраїнських акцій «Годівничка» та «День зустрічі птахів»

   Вчитель та учні Оліївської та Кам’янської гімназій стали переможцями обласного етапу всеукраїнських акцій «Годівничка» та «День зустрічі птахів» та були нагороджені дипломами управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.

09:30 03.06.2020

У столиці пройшла мирна акція щодо захисту законних прав та інтересів громад

   Представники Оліївської громади долучилися до мирної масової акції, організованої Асоціацією ОТГ, біля Кабінету Міністрів України та Офісу Президента України щодо захисту законних прав та інтересів об’єднаних територіальних громад, які за розпорядженнями Уряду про затвердження перспективних планів формування території громад областей, планують ліквідувати.

16:30 30.05.2020

З Днем захисту дітей!

Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, але майбутнє формується у сьогоденні. Ми, дорослі, зробимо усе можливе, щоб оточити вас увагою і турботою, зігріти родинним теплом, розвинути здібності і допомогти ствердитись у житті.

10:23 30.05.2020

Увага! Інформація для батьків!

Про зарахування дітей, зареєстрованих на території  Оліївської об’єднаної  територіальної громади, до закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, розташованих на території м. Житомира і заснованих на комунальній формі власності

12:04 29.05.2020

Вітаємо зі святом Останнього дзвоника!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, що символізує закінчення навчальної пори! Ось і завершується черговий навчальний рік.

08:25 29.05.2020

Громада Некрашів святкує престольне свято Вознесіння Господнього

    Уже три десятиліття поспіль жителі Троковичів, Некрашів та навколишніх сіл на свято Вознесіння Господнього збираються біля кринички з цілющою водою на околиці Некрашів. У цьому селі Вознесіння стало престольним святом, а унікальну криничку з іконами та хрестами жителі називають своєю церквою.

14:48 28.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора