Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області»

Вітаємо Вас на сторінці Центру надання соціальних послуг Оліївської сільської ради!

Наша функція – відслідковувати соціальні потреби громади, визначити потреби громади у всіх напрямках соціальної підтримки та ініціювати перед виконавчими органами і депутатським корпусом Оліївської сільської ради необхідність надавання певного виду соцпідтримки.

З повагою,

директор Центру

Шикота Ірина Олександрівна

Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради розташований за адресою: с. Оліївка, вул. Садова, 4,  тел. (067) 580-67-55.

Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради діє на підставі Статуту, затвердженого рішенням 29-ї сесії сьомого скликання Оліївської сільської ради  від 27.12.2019 р.

Центр утворено для надання допомоги особам і сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Ми діємо на принципах адресності  та індивідуального  підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості,  конфіденційності та відповідальності за дотримання  етичних і правових норм.