Центр надання адміністративних послуг Оліївської сільської ради

З метою  забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг, рішенням 26 сесії 7 скликанням Оліївської сільської ради № 846 від 15.11.2019р. утворено Центр надання адміністративних послуг, як відділ апарату Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області. Свою роботу відділ розпочав з 02 січня 2020 року. Основним його призначенням є своєчасність, повнота і якісність надання адміністративні послуги населенню.

Звернутися до Центру громадяни мають змогу за адресою: с.Оліївка, вул.Л.Ступницького, 68, без обідньої перерви, понеділок-четрвер з 8.00 -17.00, пятниця з 8.00-15.45.

Даним рішенням було затверджено Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг», Регламент відділу «Центр надання адміністративних послуг», перелік адміністративних послуг, що надаватимуться відділом «Центр надання адміністративних послуг» Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області.