Центр надання адміністративних послуг Оліївської сільської ради

З метою  забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг, рішенням 26 сесії 7 скликанням Оліївської сільської ради № 846 від 15.11.2019р. утворено Центр надання адміністративних послуг, як відділ апарату Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області. Свою роботу відділ розпочав з 02 січня 2020 року. Основним його призначенням є своєчасність, повнота і якісність надання адміністративні послуги населенню.

Звернутися до Центру громадяни мають змогу за адресою: с.Оліївка, вул.Л.Ступницького, 68, без обідньої перерви, понеділок-четрвер з 8.00 -17.00, пятниця з 8.00-15.45.

Даним рішенням було затверджено Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг», Регламент відділу «Центр надання адміністративних послуг», перелік адміністративних послуг, що надаватимуться відділом «Центр надання адміністративних послуг» Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

18 Листопада, 2022 р., 13:56
Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування витягу про місце проживання у застосунку Дія. До цього послуга була доступною лише на Єдиному порталі державних послуг Дія.
12 Жовтня, 2022 р., 12:03
У зв’язку із реорганізацією старостинських округів та створенням віддалених робочих місць Центру надання адміністративних послуг Оліївської сільської ради рекомендуємо, з будь-яких питань, звертатися до адміністраторів віддалених робочих місць відповідно до Вашого населеного пункту.
20 Вересня, 2022 р., 11:49
Щочетверга з 10-00 до 12-00 години в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Оліївської сільської ради за адресою с.Оліївка вулиця Леоніда Ступницького, буд. 68 здійснюється прийом громадян працівниками Бюро технічної інвентаризації. Телефон для довідок  0971851110.
17 Серпня, 2022 р., 16:12
Шановні жителі громади! Повідомляємо, що змінено контактний номер телефону до ЦНАПу Оліївської сільської ради!
12 Липня, 2022 р., 09:28
У Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) Оліївської сільської ради відновлено послуги з реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання та можливість видачі витягу про реєстрацію місця проживання.