A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Апарат ради:

Відділ організаційної роботи

1

Начальник відділу

Мусевич Тетяна Костянтинівна

2

Головний спеціаліст

Гриниковський Віталій Павлович

3

Головний спеціаліст

Демянчук Ірина Володимирівна

 Загальний відділ

1

Начальник відділу

Примачук Лариса Віталіївна

2

Старший інспектор

Жовтовська Жанна Олександрівна (Троковичі)

3

Старший інспектор

Богдан Інна Олександрівна (Кам”янка)

4

Старший інспектор

Остапчук Людмила Анатоліївна

Відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності

1

Начальник відділу – головний бухгалтер

Бондар  Наталія Миколаївна

2

Головний спеціаліст – бухгалтер

Вікарчук Тетяна Миколаївна

3

Головний спеціаліст – бухгалтер

Петрук Любов Анатоліївна

4 Головний спеціаліст – бухгалтер  

5

Провідний спеціаліст – бухгалтер

Мазко Ірина  Іванівна

6 Спеціаліст І категорії - бухгалтер Глінка Людмила Леонідівна
7 Опалювач Полякова Лариса Василівна
8 Опалювач  
9 Опалювач  
10 Прибиральник Хімач Ольга Андріївна
11 Прибиральник Кучерява Рузалія Вікторівна
12 Прибиральник Локомська Інна Дмитрівна
13 Сторож Голубович Ніна Василівна
14 Сторож Шкурат Валерій Валентинович
15 Водій Кравченко Петро Олександрович
16 Водій  

Фінансовий відділ

1

Начальник відділу

Дякевич Лілія Петрівна

2

Головний спеціаліст

Бондарчук Сергій Васильович

3

Головний спеціаліст

Шапорда Віктор Радіонович

Відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування

 

Начальник відділу

Радаєва Алла Анатоліївна

2

Головний спеціаліст

 

3

Старший інспектор з військового обліку

Сидорчук Олена Анатоліївна

Юридичний відділ

 

Начальник відділу

 

2

Головний спеціаліст

Заворотнюк  Леся Миколаївна

3

Спеціаліст-юрисконсульт

Ковальчук Ліна Петрівна

Відділ земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища

1

Начальник відділу

Дейнека Сергій Васильович

2

Головний спеціаліст

Піка Олександр Вікторович

  Провідний спеціаліст Сидорчук Володимир Борисович

3

Провідний спеціаліст

        Логвинчук Володимир Васильович

Відділ будівництва, архітектури, житлово – комунального господарства, благоустрою та інфраструктури

1

Начальник відділу

Городнюк Василь Борисович

2

Головний спеціаліст

Гуленко Євгенія Євгенівна

3

Головний спеціаліст

Морозюк Артем Васильович

Відділ державної реєстрації

1

Державний реєстратор

Гур'єва Тетяна Вікторівна

2

Державний реєстратор

Артемчук Оксана Дмитрівна

3

Головний спеціаліст

Рубан Світлана Валеріївна

Гуманітарний відділ

  Начальник відділу Хоцька Лариса Миколаївна

1

Головний спеціаліст з питань культури  та спорту

Рогов Олег Володимирович

  Головний спеціаліст з питань освіти Басун Ірина Олександрівна
  Головний спеціаліст з питань медицини  
Галузеві фахівці
  Головний спеціаліст з питань захисту дітей Колокольцева  Валентина Пилипівна
  Головний спеціаліст з питань соціального захисту населення та праці Пелехівський Дмитро Володимирович
gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора