АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та при усиновленні - соціальна допомога, що призначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 552 у розмірі 2,5 прожиткових мінімумів дітей відповідного віку.  У 2021 році розмір допомоги наступний: на дітей віком:

11:00 26.05.2021

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!

14 квітня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 420, якою посилено адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населення та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.

10:00 18.05.2021